Cukorkaszemekek aranycsillag formájában díszítő cukor szórócskák olyan sütemények és desszertek díszítő kiegészítői, amelyek nem csak a karácsonyi hangulatot idézik. Egyedülálló fényes megjelenésével és csillag alakjával ideális torták, muffinok, mézeskalácsok és fagylalt díszítéséhez. A színes, fényes elemek felkeltik a figyelmet és elegáns megjelenést kölcsönöznek a süteményeknek. Ideális a különféle alkalmak dekorálásához, különösen az ünnepi időszakban, például Karácsonykor vagy Szilveszterkor. Praktikus kiszerelésben kapható, amely megkönnyíti a tárolást és adagolást. A szórócskák sokoldalúsága lehetővé teszi, hogy különböző alkalmakra használja őket. Adjon édességeinek egyedi tónust ízletes édességpillangóinkkal gyönyörű pasztell színekben. Ha a díszítést lágy krémre szórja, a nedvesség megpuhíthatja a szórócskát. Vigyázat, ha a díszítés hosszabb ideig nedves krémre kerül, a színezék a díszítésből a krém felületére is kibújhat. Ha szeretné, hogy a nagyobb díszítő darabok például a tojásfehérje tortán megtartsák helyüket, ezt a fajta díszítést hígabb csokoládéval vagy mézeskalács-glazúrral rögzítheti. A szórócskákkal dolgozzon legjobban egy tál fölött vagy peremen lévő tepsin.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, kiváló minőségű búza liszt, keményítő-szirup, finomított pálmaolaj, módosított keményítő, sűrítőanyagok: E412, E415, E466, E414; fényesítő szer kapol (laklefekete, növényi olaj), talkum, élelmiszer-színezékek: E102, E124, E155, E170, E172.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1562,5 kj |
| Energiaérték kcal | 373,4 kcal |
| Zsírok | 3,6 g |
| Szénhidrátok | 86,0 g |
| Fehérje | 3,8 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
Ukrajna
| Színes | Arany |
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Tortadísz - csillagok és csillagocskák | |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Világűr, csillagok, űrhajós | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116714618 |
| Termékszám | ilc1215 |